آیا برای یک آژانس دیجیتالی برای تبلیغات خود فکر می کنید؟

اما بعد همه چیز تغییر کرد. این نیز تدریجی بود ، به همین دلیل مردم را سر و صدا کرد و آنها را بی احتیاط کرد. شبکه جهانی وب با جلب توجه و بودجه های بازاریابی مشاغل کوچک شروع به تنوع بخشیدن و اختصاص بخشی از فرصت های شغلی تبلیغات آنلاین می کند. آنها هنوز هم عالی را با “کتاب” سپری کردند ، بیشتر به این دلیل که وب با وجود این یک کانال بازاریابی نوپا است و فرصت ها محدود بود. بنابراین فروشندگان YP همچنان سفارش می گرفتند و به درآمدزایی ادامه می دادند. کمی کمتر اعطا می شود اما هنوز درآمد خوبی دارد. بنابراین ، اگرچه همه می دانستند که وب کمی در حال افزایش است ، اما آنها آرام بودند. چند راهنمای جدید برای کمک به برجسته شدن تبلیغات YP ارائه داده است. آنها وب سایتی را برای افزایش فرصت های تبلیغاتی منتشر کردند و سعی در تکامل داشتند. آنها فقط خیلی آهسته به آن رسیدند.

بهترین و سریعترین راه برای تصمیم گیری در مورد مدیر Instagram این آژانس مناسب ، جستجو در موتور جستجوی مورد نظر شما خواهد بود. شروع به ایجاد لینک کنید نتایج کمی از آژانس هایی هستند که حداقل کار خوبی برای استفاده خود انجام داده اند. اگر تمایل به انجام این کار داشته باشند ، ممکن است به اندازه کافی بتوانند همان کار را برای تجارت انجام دهند.

به عنوان یک مثال ، موارد دیجیتالی شده را که ممکن است    آژانس دیجیتال مارکتینگ  به فروش برسانید در نظر بگیرید تولید تیزرهای تبلیغاتی وب سایت کانادایی خود ، مانند کتاب های الکترونیکی ، نرم افزار قابل بارگیری یا اشتراک در محتوا. به نظر شما فروش “دارایی شخصی نامشهود” می شود. مگر اینکه محصولات شما کاملاً “مالکیت معنوی” طبیعی باشد (مانند نرم افزار یا کتاب الکترونیکی می تواند تولید کند یا حقوقی را برای آن کسب کرده باشد) ، شما باید هزینه H.S.T را بپردازید. دلیل اینکه ، طبق آژانس درآمد کانادا ، ممکن است تأمین در داخل کانادا باشد ، حتی اینطور نیست.

اکنون گزینه های اساسی وجود دارد که حتی دورتر نیز می روند. فقط به این دلیل که رنگها با هم ترکیب می شوند یا مکمل یکدیگر هستند ، منجر به لزوماً استفاده از آنها در پروژه شما نمی شود. من این مقاله را به معنی روش اکنون رنگها به عنوان مثال باز کردم ، در ذهن خود داشته باشید این در واقع مثالی از جامعه غربی است.

قهرمانان بی تفاوت هستند. آنها مهارتهای تازه آموخته شده خود را به کار می گیرند و با برداشتن گامهای مشخص عملکرد آنها را افزایش می دهند ، بنابراین آژانس بازاریابی دیجیتال کسب و کار خود را به سطح بالاتری می رسانند.

4) کلمات کلیدی تراکم – این علاوه بر این حیاتی است و در ترکیب با تحقیقات استفاده خواهد شد. باید از کلمه (های) کلیدی یک بار در برچسب عنوان ، یک بار در آخر عنوان ، یک بار با متن پررنگ استفاده کنید و تراکم آن را بین 5٪ تا 20٪ بدست آورید (کالای وام دهنده را بیش از حد پیشنهاد نکنید!). همچنین از کلمه کلیدی (های) پایین و زیاد در صفحه وب جهانی استفاده کنید ، کلمات کلیدی باید از جمله اول به همراه جمله آخر استفاده کنند.

گفتگوی فناوری: ببینید آیا این آژانس خاص از بهترین فناوری ها استفاده می کند یا خیر. آخرین فن آوری های پروژه را بخواهید تا بتوانید این مزیت اضافی را نسبت به رقبا بدست آورید. هرچقدر می توانید در رابطه با پروژه pc یا google tv به اندازه آن استفاده کنید ، از آنها س questionsال کنید. اگر آنها قادر به برنامه ریزی برای ثبت پاسخ های رضایت بخش نباشند ، این ممکن است خرید دیجیتال آژانس برای روند بازاریابی شما نباشد.

دلیل اصلی این امر به شرح زیر است: از آنجا که کشورها نمی توانند مالیات فروش معاملات اینترنتی را در مرزهای خود دریافت کنند ، بیشترین چیزی که می توانند آن را دریافت کنند (به جای سیستم خود ارزیابی) داشتن مالیات فروش آنلاین فلوریدا است. بعلاوه ادعا می شود که مشاغل در اروپا از ضعف رقابتی در سراسر جهان رنج می برند زیرا مجبورند مالیات ارزش افزوده (مالیات بر ارزش افزوده) را دریافت کنند اما بقیه این کار را نمی کنند.